Model: PFCB20DFG
Item: bci5077677
Finish: Copper -
500 In Stock
placeholder
Leaves the Warehouse Today, May 13th
Return & Shipping Details
Details
PROFLO PFCB20DFG Features:
  • Copper bonded steel construction
  • 16 ga
  • Positions copper water supplies for sinks, water closets, and other fixtures
PROFLO PFCB20DFG Specifications:
  • Height 1-3/4"
  • Length: 20"
  • Pipe Size Fit: 1/2" - 1"
Additional PROFLO Links
Manufacturer Resources
Specification Sheet
Dimensions and Measurements
Height
1.75 in.
Dimensions and Measurements
Height
1.75 in.